Inna » Inne rozgrywki |
dzisiaj: 19, wczoraj: 29
ogółem: 1 018 227
statystyki szczegółowe
W dniach 30.11-01.12.2013r. nasi chłopcy wezmą udział w XV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 w Częstochowie.
Wzorem lat ubiegłych nasi zawodnicy otrzymali zaproszenie na te prestiżowe - wysoko postawione pod względem organizacji i poziomu drużyn zawody.
Z przyjemnością przyjęliśmy to zaproszenie (za które dziękujemy Panu Arturowi) chociaż do ostatniej chwili ważyły się losy wyjazdu i uczestnictwa naszych pociech z naszej strony.
Na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć , że na 100% jedziemy - nasze pociechy, trener i rodzice-kibice.
W zakładce więcej lista powołanych zawodników.
Znamy podział na grupy.
Dodano harmonogram godzinowy turnieju już z uwzględnieniem par meczowych.
Szczegóły jak zwykle w zakładce "więcej"
1.Tokarz Szymon
2.Toporkiewicz Krzysztof
3.Niemas Jakub
4.Smajdor Karol
5.Szewczak Wiktor
6.Ziemnik Łukasz
7.Żołądź Wiktor
8.Skoczeń Jakub
9.Wąsowicz Jakub
10.Mordarski Adrian
11.Ziemnik Marcin
12.Rymarczyk Piotr
PODZIAŁ NA GRUPY
GRUPA A
LP | Drużyna | A1 | A2 | A3 | A4 | A5 | Pkt | Bramki | Miejsce |
A1 | Stradom Częstochowa | - | - | - | - | - | - | - | |
A2 | Unia Warszawa | - | - | - | - | - | - | - | |
A3 | Gryf Świdnica | - | - | - | - | - | - | - | |
A4 | Jagiellonia Białystok | - | - | - | - | - | - | ||
A5 | Promotor Zabrze | - | - | - | - | - | - | - |
GRUPA B
LP | Drużyna | B1 | B2 | B3 | B4 | B5 | Pkt | Bramki | Miejsce |
B1 | RKS Raków Częstochowa | - | - | - | - | - | - | - | |
B2 | Zieloni Żarki | - | - | - | - | - | - | - | |
B3 | Varsovia Warszawa | - | - | - | - | - | - | - | |
B4 | Polonia Środa Śląska | - | - | - | - | - | - | ||
B5 | Ruch Chorzów | - | - | - | - | - | - | - |
GRUPA C
LP | Drużyna | C1 | C2 | C3 | C4 | C5 | Pkt | Bramki | Miejsce |
C1 | Ajaks Częstochowa | - | - | - | - | - | - | - | |
C2 | UKP Zielona Góra | - | - | - | - | - | - | - | |
C3 | Korona I Kielce | - | - | - | - | - | - | - | |
C4 | Wisła Kraków | - | - | - | - | - | - | ||
C5 | Gwardia Warszawa | - | - | - | - | - | - | - |
GRUPA D
LP | Drużyna | D1 | D2 | D3 | D4 | D5 | Pkt | Bramki | Miejsce |
D1 | UKS Raków Częstochowa | - | - | - | - | - | - | - | |
D2 | Parasol Wrocław | - | - | - | - | - | - | - | |
D3 | Korona II Kielce | - | - | - | - | - | - | - | |
D4 | Sandecja Nowy Sącz | - | - | - | - | - | - | ||
D5 | SMS Łódź | - | - | - | - | - | - | - |
Lp. | Gr. | Godz. | Drużyna | Wynik | Drużyna |
1 | A | 08:00 |
| - |
|
2 | B | 08:15 |
| - |
|
3 | A | 08:30 |
| - |
|
4 | B | 08:45 |
| - |
|
5 | A | 09:00 |
| - |
|
6 | B | 09:15 |
| - |
|
7 | A | 09:30 |
| - |
|
8 | B | 09:45 |
| - |
|
9 | A | 10:00 |
| - |
|
10 | B | 10:15 |
| - |
|
11 | A | 10:30 |
| - |
|
12 | B | 10:45 |
| - |
|
13 | A | 11:00 |
| - |
|
14 | B | 11:15 |
| - |
|
15 | A | 11:30 |
| - |
|
16 | B | 11:45 |
| - |
|
17 | A | 12:00 |
| - |
|
18 | B | 12:15 |
| - |
|
19 | A | 12:30 |
| - |
|
20 | B | 12:45 |
| - |
|
Lp. | Gr. | Godz. | Drużyna | Wynik | Drużyna |
21 | C | 13:00 |
| - |
|
22 | D | 13:15 |
| - |
|
23 | C | 13:30 |
| - |
|
24 | D | 13:45 |
| - |
|
25 | C | 14:00 |
| - |
|
26 | D | 14:15 |
| - |
|
27 | C | 14:30 |
| - |
|
28 | D | 14:45 |
| - |
|
29 | C | 15:00 |
| - |
|
30 | D | 15:15 |
| - |
|
31 | C | 15:30 |
| - |
|
32 | D | 15:45 |
| - |
|
33 | C | 16:00 |
| - |
|
34 | D | 16:15 |
| - |
|
35 | C | 16:30 |
| - |
|
36 | D | 16:45 |
| - |
|
37 | C | 17:00 |
| - |
|
38 | D | 17:15 |
| - |
|
39 | C | 17:30 |
| - |
|
40 | D | 17:45 |
| - |
|
MECZE PÓŁFINAŁOWE - GRUPY dzień 2
GRUPA AA
LP | Drużyna | AA1 | AA2 | AA3 | AA4 | Pkt | Bramki | Miejsce |
1A-AA1 | Drużyna AA1 | - | - | - | - | - | - | |
2B-AA2 | Drużyna AA2 | - | - | - | - | - | - | |
1C-AA3 | Drużyna AA3 | - | - | - | - | - | - | |
2D-AA4 | Drużyna AA4 | - | - | - | - | - | - |
GRUPA BB
LP | Drużyna | BB1 | BB2 | BB3 | BB4 | Pkt | Bramki | Miejsce |
2A-BB1 | Drużyna BB1 | - | - | - | - | - | - | |
1B-BB2 | Drużyna BB2 | - | - | - | - | - | - | |
2C-BB3 | Drużyna BB3 | - | - | - | - | - | - | |
1D-BB4 | Drużyna BB4 | - | - | - | - | - | - |
GRUPA CC
LP | Drużyna | CC1 | CC2 | CC3 | CC4 | Pkt | Bramki | Miejsce |
3A-CC1 | Drużyna CC1 | - | - | - | - | - | - | |
4B-CC2 | Drużyna CC2 | - | - | - | - | - | - | |
3C-CC3 | Drużyna CC3 | - | - | - | - | - | - | |
4D-CC4 | Drużyna CC4 | - | - | - | - | - | - |
GRUPA DD
LP | Drużyna | DD1 | DD2 | DD3 | DD4 | Pkt | Bramki | Miejsce |
4A-DD1 | Drużyna AA1 | - | - | - | - | - | - | |
3B-DD2 | Drużyna AA2 | - | - | - | - | - | - | |
4C-DD3 | Drużyna AA3 | - | - | - | - | - | - | |
3D-DD4 | Drużyna AA4 | - | - | - | - | - | - |
Lp. | Gr. | Godz. | Drużyna | Wynik | Drużyna |
41 | CC1 CC2 | 08:00 |
| - |
|
42 | DD1 DD2 | 08:15 |
| - |
|
43 | AA1 AA2 | 08:30 |
| - |
|
44 | BB1 BB2 | 08:45 |
| - |
|
45 | CC3 CC4 | 09:00 |
| - |
|
46 | DD3 DD4 | 09:15 |
| - |
|
47 | AA3 AA4 | 09:30 |
| - |
|
48 | BB1 BB2 | 09:45 |
| - |
|
49 | CC1 CC3 | 10:00 |
| - |
|
50 | DD1 DD3 | 10:15 |
| - |
|
51 | AA1 AA3 | 10:30 |
| - |
|
52 | BB1 BB3 | 10:45 |
| - |
|
53 | CC2 CC4 | 11:00 |
| - |
|
54 | DD2 DD4 | 11:15 |
| - |
|
55 | AA2 AA4 | 11:30 |
| - |
|
56 | BB2 BB4 | 11:45 |
| - |
|
57 | 5A 5B | 12:00 |
| - |
|
58 | 5C 5D | 12:15 |
| - |
|
59 | CC1 CC4 | 12:30 |
| - |
|
60 | DD1 DD4 | 12:45 |
| - |
|
61 | AA1 AA4 | 13:00 |
| - |
|
62 | BB1 BB4 | 13:15 |
| - |
|
63 | CC2 CC3 | 13:30 |
| - |
|
64 | DD2 DD3 | 13:45 |
| - |
|
65 | AA2 AA3 | 14:00 |
| - |
|
66 | BB2 BB3 | 14:15 |
| - |
|
Lp. | o miejsca | Godz. | Drużyna | Wynik | Drużyna |
67 | o miejsce 19 | 14:30 |
| 0:0 |
|
68 | o miejsce 17 | 14:45 |
| - |
|
69 | o miejsce 15 | 15:00 |
| - |
|
70 | o miejsce 13 | 15:15 |
| - |
|
71 | o miejsce 11 | 15:30 |
| - |
|
72 | o miejsce 9 | 15:45 |
| - |
|
73 | o miejsce 7 | 16:00 |
| - |
|
74 | o miejsce 5 | 16:15 |
| - |
|
75 | o miejsce 3 | 16:35 |
| - |
|
76 | FINAŁ | 17:00 |
| - |
|
najlepszy turniej w Polsce
Wszyscy do Częstochowy!!!
|
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |