Już za chwilę nasi chłopcy spotkaniem z zespołem Wisły Kraków na własnym boisku rozpoczną rundę rewanżową Małopolskiej Ligi Młodzików.

Gramy z v-ce liderem tabeli i już dzisiaj mamy szansę na zwiększenie przewagi nad drugą ekipą do 8 pkt.

Życzymy powodzenia naszej drużynie i mocno trzymamy kciuki za pierwsze punkty w tym sezonie  !!!

Informacje o zmianie wyniku będą podawane w miarę na bieżąco .

Pierwszy gwizdek sędziego spotkania i zaczynamy - do boju "chłopaki" !!!!!!!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamy pierwszego gola w tej rundzie. W 10 minucie meczu na listę strzelców wpisał się Krzysztof Toporkiewicz po wywalczeniu piłki jeszcze na połowie przeciwnika i minięciu obrońcy w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych nie dał mu szans 1:0 !!!

Koniec pierwszej połowy do przerwy prowadzimy 1:0.

Druga połowa rozpoczęta .............. i tak trzymamy "chłopaki" !!!

2:0 !!! - w 8-ej minucie drugiej połowy nasi chłopcy podwyższyli wynik spotkania. Po wrzuceniu piłki przez Karola Smajdora w pole karne do prawie bezpańskiej futbolówki doskoczył ponownie Krzysztof Toporkiewicz (jeden z najniższych naszych zawodników) i "główką" skierował ją ponad golkiperem Wisły.

Koniec spotkania - ostatni gwizdek sędziego i faktem jest , że wygrywamy cały mecz w rozmiarach 2:0 pokonując drugi zespół ligi jednocześnie umacniając się na pozycji lidera z przewagą 8 pkt. nad drugim zespołem i co najmniej 11 pkt nad trzecią drużyną . GRATULUJEMY !!!

Nie wątpliwie podziękowania należą się naszemu podstawowemu bramkarzowi Szymonowi , że pomimo nie dawno odbytemu dość poważnemu zabiegowi zdecydował się wystąpić w tym meczu , ale od "zawsze" wiemy , że te "dzieci" mają charakter !!!

Dziękujemy za przekazywanie relacji na żywo przez rodzica - Pana Piotrka.

W zakładce "więcej" link do stronki sportowe tempo gdzie napisano o naszych pociechach.