• autor: sandecja01, 2014-05-22 15:56

Dziś godzina 17.00 w Krakowie rozegramy przełożone spotkanie z zespołem AS Progres Kraków.

Zaczęliśmy , a raczej to nasze "dzieci" zaczęły ............. niestety w troszkę osłabionym składzie , ale miejmy nadzieję , że będzie dobrze ................

Do przerwy 0:0 .

5 minuta II połowy - po nie wykorzystanej szansie sam na sam z naszej strony ekipa z Krakowa przeprowadziła szybką kontrę i niestety przegrywamy 0:1.

no i niestety koniec spotkania - jak stare porzekadło mówi niestety sprawdziło się ono w naszym przypadku - nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić ............ przegrywamy w Krakowie kolejny mecz tym razem z zespołem AS Siemacha Progres 0:1.

Najważniejsze jest , aby nasi chłopcy nie załamywali się i zaczęli wyciągać pozytywne wnioski ucząc się na błędach - głowy do góry "chłopaki"  " ..... nic sie nie stało SANDECJO nic się nie stało .....".